
Декоративна тканина для дитячої спальні вітальні кухні балкона Іспанія квіти і птиці на лазурному фоні
1 221 ₴/м
- В наявності
- Код: 5400377v1
- +380 (97) 360-98-35
Декоративна тканина для портьєр, римських штор, покривал, скатертин в кухню, спальню, дитячу, вітальню, балкон, лоджію, офіси та інші комерційні об'єкти з неповторними принтами квітів і листя, легких порханий метеликів, мальовничих і реалістичних тварин і птахів. Всі ці тканини виконані з натуральної бавовни, з відмінними характеристиками, які сприяють тривалій експлуатації, м'які і приємні на дотик.
Тканини з квітковим принтом підійдуть для створення унікального річного букета в інтер'єрах, у вигляді яскравих штор в дитячих і віталень, ніжних диванних подушок, декоративних скатертин, а також освіжать одноманітну обстановку, додавши декорируемому простору відчуття безтурботності, тепла і романтичного настрою.
| Країна | Іспанія |
| Щільність | 240 г/м2 |
| Раппорт по вертикалі | 63 см |
| Раппорт по горизонталі | 63 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Усадка по частковій (прання 30°C) | 3% |
| Усадка по утоку (прання 30°C) | 2% |
| Ширина | 280 см |
| Делікатне прання при 30 º с | Не можна відбілювати | Не можна віджимати в барабані | Гладити при 150 º с | Сухая чистка |
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення тканини | Для покривал, Для подушок, Для м'яких іграшок, Для чохлів, Порт'єрна, Для рукоділля |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тканина | Бавовна |
| Склад | 100% |
| Щільність | 245 г/м2 |
| Ширина тканини | 2800 мм |
| Тип малюнка | Дитячий, Флора, Фауна, Квіти, Листя, Дерева, Птахи, Тварини, Комахи |
- Ціна: 1 221 ₴/м






