
Комплект дитячої постільної білизни для найменших у ліжечко Ведмедика Панда білий із червоним
722 ₴
- Немає в наявності
- Код: В кроватку-092
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект дитячої постільної білизни у ліжечко
Підковдра 115x143 см
Простирадло 115x143 см
Наволочка 40х60 см.
Паковання подарункова
Тканина Ранфорс Люкс 100% бавовна (пр. Туреччина)
Щільність 130 г/м2.
Постільна білизна з ранфорсу:
- Не деформується й не линяє.
- Вирізняється підвищеною міцністю і високою щільністю.
- Має надзвичайно м'яку та приємну фактуру.
- Гігроскопічно та повітропроникно.
- Добре зігріває та зберігає тепло.
- Практично не мнеться.
- Не вимагає особливих умов для догляду.
- Має високі експлуатаційні якості.
- Гіпоалергенний.
- Відповідає високим європейським вимогам щодо екологічних стандартів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 115 см |
| Довжина простирадла | 143 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 115 см |
| Довжина підковдри | 143 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722 ₴

