
Покривало з наволочками бавовна 100% Туреччина 160х240 см Вишивка Tessa сірий
2 030 ₴
1 969,10 ₴
- В наявності
- Код: Pokryvalo-08
- +380 (97) 360-98-35
Покривало з бавовни з вишивкою
Розмір покривала: 160х240 см; 240х250 см
Розмір наволочок: 40х60 см (2 шт.)
Склад: 100% бавовна (Туреччина)
Виробник: ТМ PrimaTeks (Україна)
Упаковка: Подарунка
Однотонне Покривало – чудово доповнить інтер'єр спальні чи вітальні. Ліжко з таким покривалом завжди виглядатиме акуратним і стильним. М'яке, ніжне покривало подарує Вам приємні тактильні відчуття та внесе у простір теплу енергетику домашнього затишку.
Дане покривало характеризуються особливою міцністю та стійкістю до механічного впливу. При цьому воно чудово тримає форму, добре приховуючи нерівності рельєфу ліжка. Це стильне покривало прикрашене декоративною вишивкою, що підкреслить стиль ліжка, а разом з ним і навколишній простір.
У комплект також входять декоративні наволочки в єдиному стилі.
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Полуторний |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Бавовна |
| шхв | 160х240 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Покривало з наволочками |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Ширина покривала | 160 см |
| Довжина покривала | 240 см |
| Кількість наволочок | 2 |
| Тип тканини | Бавовна |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
- Ціна: 1 969,10 ₴

