
Дитячий візочок для ляльки або пупса металева люлька 47*25 см складана в пакеті
700 ₴
- Немає в наявності
- Код: N883K
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий візочок для ляльки або пупса: 3 кольори, металева, у зібраному вигляді 67*65*29 см, колиска 47*25 см, складана. Коляска упакована в пакет 68*35*10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 39 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴

