-4%

Дитячий візочок для ляльки або пупса металева класика з подвійними колесами в пакеті
514 ₴
493,44 ₴
- В наявності
- Код: N9309L/M0354U/R
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий візочок для ляльки або пупса: 3 кольори, металева, у зібраному вигляді 54*46*26 см, класика, подвійні колеса. Коляска упакована в пакет 53*35*27 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 39 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493,44 ₴

