
Дитячий візочок для ляльки або пупса металева класична складана у зібраному вигляді 62*51*30 см у пакеті
640 ₴
- Немає в наявності
- Код: NCS7622D
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитяча коляска для ляльки або пупса: металева, класика, складана, у зібраному вигляді 62*51*30 см. Коляска упакована в пакет 60*26*10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Висота | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴

