-4%

Басейн надувний Intex Єдиноріг для дітей для купання та ігор 272*193*104 см з фонтаном у коробці
1 002 ₴
961,92 ₴
- В наявності
- Код: N57441
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн надувний Intex для дітей для купання та ігор на дачі, біля будинку, на пляжі - Єдиноріг, розмір 272*193*104 см, з фонтаном, ремкомплект, у коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 272 см |
| Ширина | 193 см |
| Висота | 104 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 961,92 ₴

