
Басейн надувний Intex Єдиноріг для малюків для купання та ігор 102*102*102 см з навісом у коробці
870 ₴
- Немає в наявності
- Код: N58438
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Басейн надувний Intex для дітей для купання та ігор на дачі, біля будинку, на пляжі - Єдиноріг, розмір 102*102*102 см, надувне дно, з навісом, ремкомплект, в коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 102 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴

