
Коляска для ляльки та пупса 65*64*38 см металева трансформер з сумкою кошиком в коробці
2 807 ₴
- Немає в наявності
- Код: N85075
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитяча коляска для ляльки та пупса: в зібраном вигляді 65*64*38 см, металева, трансформер, складна, сумка, кошик, парасолька, в коробці 53*34*12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 38 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 807 ₴

