Дитяча коляска для ляльки та пупса: 3 види, в зібраном вигляді 73*60*38 см, металева, висота до ручки 60-75 см, кошик, в коробці 60*41*19 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 38 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 106 ₴


