
Коляска для ляльки та пупса 67*63*35 см металева трансформер з перенесенням у пакеті
1 365 ₴
- Немає в наявності
- Код: N9391
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитяча коляска для ляльки та пупса: в зібраном вигляді 67*63*35 см, металева, висота до ручки 58 см, демісезон, трансформер, перенесення знімається, у пакеті 50*36.5*10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Висота | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴

