
Коляска для ляльки та пупса 74*54*38 см металева прогулянкова з бампер-столиком в коробке
1 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: N9337
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитяча коляска для ляльки та пупса: 3 кольори, в зібраном вигляді 74*54*38 см, металева, прогулянкова, бампер-столик, висота до ручки регулюється, спинка регулюється, кошик, в коробці 53*32*14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 38 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Висота | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴

