
Квадрокоптер на радіокеруванні 25*25 см на акумуляторах з пультом управління камерою USB-зарядкою в коробці
1 154 ₴
- Немає в наявності
- Код: N998PRO
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Квадрокоптер на радіокеруванні: 25*25 см, на акумуляторах, пульт 2.4G, складаний, запасні лопаті, чохол, камера, підключається до телефону, TF-слот, світиться, USB-зарядне, в коробці 20.5*16.5*7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Вікова група | Від 15 років і старше |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | З відеокамерою |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 154 ₴

