Дитячий транспорт для катання Скейт - 6 видів, розмір 80х20 см, розбірний, колеса ПУ 45 мм (кольорові), алюмінієва підвіска, 7 шарів (китайський клен), підшипник 608Z, в пакеті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Скейтборд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Підшипник | 608Z |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Діаметр коліс | 45 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴


