
Каталка / толокар Bambi Синій 54*41*26 см з кермом та ручкою для батьків на батарейках в коробці
746 ₴
- Немає в наявності
- Код: NM4073-4
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий транспорт Каталка / толокар Bambi - у зібранному вигляді 54*41*26 см, музична, світло, кермо, ручка для батьків, на батарейках, навантаження до 29 кг, у коробці 51*24*19 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Ручка для батьків, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 41 см |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bambi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 746 ₴

