
Декоративна тканина для портьєр римських штор, покривал Іспанія різнобарвні листя на молочному тлі
1 221 ₴/м
- В наявності
- Код: 5400433v0
- +380 (97) 360-98-35
Декоративна тканина для портьєр, римських штор, покривал, скатертин в кухню, спальню, дитячу, вітальню, балкон, лоджію, офіси та інші комерційні об'єкти з неповторними принтами квітів і листя, легких порханий метеликів, мальовничих і реалістичних тварин і птахів. Всі ці тканини виконані з натуральної бавовни, з відмінними характеристиками, які сприяють тривалій експлуатації, м'які і приємні на дотик.
Тканини з квітковим принтом підійдуть для створення унікального річного букета в інтер'єрах, у вигляді яскравих штор в дитячих і віталень, ніжних диванних подушок, декоративних скатертин, а також освіжать одноманітну обстановку, додавши декорируемому простору відчуття безтурботності, тепла і романтичного настрою.
| Країна | Іспанія |
| Щільність | 245 г/м2 |
| Раппорт по вертикалі | 51 см |
| Раппорт по горизонталі | 111 см |
| Склад | 100% хл |
| Усадка по частковій (прання 30°C) | 3% |
| Усадка по утоку (прання 30°C) | 2% |
| Ширина | 280 см |
| Напрямок малюнка |
|
| Делікатне прання при 30 º с | Не можна відбілювати | Не можна віджимати в барабані | Гладить при 150ºС | Сухая чистка |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення тканини | Для рукоділля, Для чохлів, Порт'єрна, Для м'яких іграшок, Для подушок, Для покривал |
| Щільність | 245 г/м2 |
| Склад | 100% |
| Тип малюнка | Листя, Дерева, Дитячий, Тварини, Комахи, Квіти, Птахи, Флора, Фауна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тканина | Бавовна |
| Ширина тканини | 2800 мм |
- Ціна: 1 221 ₴/м





