
Тканинні однотонні рулонні штори система міні Бест із текстурою під льон білий 1100х1600
1 587 ₴
- В наявності
- +380 (97) 360-98-35
Тканинна рулонна штора, ролета, рулонка, штора в коробі або касеті, як тільки не називають шторки для вікон, результат один — це красиво, затишно, функціонально, практично та зручно. Рулонними шторами їх називають тому, що вони скручуються в рулон під час підняття верхом, і розкручуються в низ одним суцільним полотном, закріплюючись водночас на будь-якій висоті вікна або отвору.
Тканинні ролети допоможуть Вам: зберегти прохолоду влітку та тепло взимку, укрити від цікавих очей Ваше приміщення, а також захистити Вашу кімнату від блякнення текстилю та меблів, затемнити кімнату та дати Вам відпочити вдень або рано вранці, прикрасити Вашу квартиру, надати їй затишку, тепла та комфорту.
За функціональністю тканини бувають:
- для захисту від сонця,
- для затемнення,
- від сторонніх очей,
- для декору.
На вигляд тканини можуть бути:
- однотонні гладкі,
- фактурні,
- жакардові,
- напівпрозорі,
- тюлеві,
- з малюнком,
- з дитячим малюнком,
- з металізованим покриттям,
- з металізованим малюнком.
Тканини вирізняються щільністю, складом і виробником, але всі вони є спеціальними, тому що просякнуті акрилом і мають антистатичний ефект, тому вони практичні та зручні у використанні.
У виробництві використовуються надійні та перевірені часом польські системи Besta і Vegas. Вони можуть бути відкриті (це коли видно рулончик і тканину вільно висить на рамі або отворі) і закриті (коли рулончик у коробі та з боків металеві напрямні). Відкриті системи діляться на міні (вал 16-19 мм) і на стандарти (вал від 25 мм).
Ми пропонуємо Вам індивідуальне виготовлення за розмірами Ваших вікон у термін до 4 робочих днів.
Вся продукція виготовлена відповідно до ТУ У 22.2-34676712-001:2012 «Штори рулонні.Технічні умові».
Вся продукція відповідає встановленим медичним критеріям і показникам, згідно з Укладанням державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
Тканини для рулонних штор і тканини плісе мають сертифікат ОЕКО-ТЕХ® STANDART 100. Це незалежне міжнародне тестування текстильних виробів на всіх стадіях виробництва. Наявність сертифіката — безумовна гарантія безпеки для кінцевого споживача, всі матеріали та барвники, які використовуються у виробництві нешкідливі та нетоксичні.
Гарантійний термін експлуатації виробу — 1 рік із дати продажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант монтажу | Універсальний |
| Вид рулонної штори | Відкрита |
| Декоративна особливість тканини | Однотонна |
| Матеріал | Льон |
| Механізм управління | Ланцюговий |
| Наявність напраляющих | Ні |
| Характеристика тканини | Звичайна |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вала | 19 мм |
| Довжина полотна | 1600 мм |
| Монтажний комплект | Так |
| Сторона управління | Зліва/справа |
| Ширина полотна | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 1100х1600 |
- Ціна: 1 587 ₴

