-4%

Комплект дитячої постільної білизни для малюків у ліжечко бавовна 100% Туреччина Little owl Сова білий бірюзовий
870 ₴
835,20 ₴
- В наявності
- Код: PT(deti)-05
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект дитячої постільної білизни в ліжечко
Підковдра: 100x140 см
Простирадло: 115x145 см
Наволочка 1 шт: 40х60 см Є можливість пошиття додаткової наволочки 40х60см - 140 грн.
Тканина: TURKISH COTTON 100% бавовна (пр-во Туреччина)
Малюнок на тканині: Реактивне фарбування
Щільність: 130(+-5) гр/м.кв.
Упаковка: подарункова коробка
Дитяча постільна білизна в ліжечко виконана зі 100% натуральних та гіпоалергенних тканин.
Білизна м'яка, ніжна, приємна на дотик і обов'язково сподобається Вашому малюку.
При пошитті комплекту використовується три кольори тканини. Малюнок на наволочці такий самий як і на фотографії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тематика декору, малюнка | Тваринні принти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 115 см |
| Довжина простирадла | 145 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 100 см |
| Довжина підковдри | 140 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835,20 ₴



