Подушка дитяча Метелик
Розмір: 32х24х8 см
Тканина: бязь 100% бавовна
Колір подушки в асортименті, уточнюйте при замовленні
Наповнювач: холофайбер
особливості:
- конструкція подушки розроблена для правильного розвитку шийного відділу хребта у маленьких дітей, враховуючи їх анатомо-фізіологічні особливості з одного місяця життя і до року;
- подушка підтримує голову та шию дитини, знижує навантаження на шийний відділ хребта, нормалізує м'язовий тонус та кровообіг голови та шиї;
- не викликає алергії, має оптимальний теплообмін, легко стирається, швидко сохне, зберігаючи свої первісні властивості та форму, пружна, еластична
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | бязь |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 32 см |
| Ширина подушки | 24 см |
| Висота подушки | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴


