Дитяча коляска для ляльки або пупса металева, класична з кошиком, у зібраному вигляді 71*50*39 см. Коляска упакована в коробку 63*40*11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип харчування | Батарейки |
| Тип | Пупс |
| Розміри | |
| Ширина | 39 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 698 ₴


