-6%

Дитячий візочок для ляльки або пупса металева з перенескою з кошиком у коробці
1 760 ₴
1 654,40 ₴
- В наявності
- Код: N9369
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий візочок для ляльки або пупса: 4 кольори, металева, у зібраному вигляді 68*61*36 см, висота до ручки 54 см, перенесення знімається, з кошиком. Коляска упакована в коробку 47*36.5*14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 39 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 654,40 ₴

