-4%

Дитячий візочок для ляльки або пупса металева 67*63*35 см з кошиком та сумкою в пакеті
1 262 ₴
1 211,52 ₴
- В наявності
- Код: N9325
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча коляска для ляльки або пупса: 2 види, металева, в зібраному вигляді 67*63*35 см, висота до ручки 66 см, кошик, сумка, в пакеті 62*35*12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Висота | 67 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 211,52 ₴

