-4%

Дитячий полуторний комплект постільної білизни ранфорс 100% Лялька LOL рожевий з бірюзовим
892 ₴
856,32 ₴
- В наявності
- Код: ДП-RC39
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1,5-спальний комплект постільної білизни
Підковдра 150x215 см
Простирадло 150x215 см
Наволочка (1 шт) на вибір 70х70 або 50х70 см.
Упаковка подарункова
Тканина Ранфорс
Ранфорс – високоякісна тканина бязевой групи, щільність 130 гр/м.кв.
Вирізняється високою щільністю, міцністю, довговічністю, відмінними гігієнічними властивостями.
Комплекти постільної білизни з ранфорсу витримують численні прання, зберігаючи міцність і яскравість малюнка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Рожевий |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Вибір наволочки | 70х70 см |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 856,32 ₴

