
Дитячий транспорт катання каталка / толокар Сафарі з музичним кермом на батарейках в пакеті
987 ₴
- Немає в наявності
- Код: N11-002
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий транспорт для катання каталка / толокар Сафарі - музичне кермо, світяться фари, на батарейках, навантаження до 30 кг. Товар упакований у пакет 62*29*35 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 35 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 987 ₴

