
Дитячий транспорт катання каталка / толокар Спортивна машина музична на батарейках у пакеті
955 ₴
- Немає в наявності
- Код: N11-001
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий транспорт для катання каталка / толокар Спортивна машина – мікс кольорів, музична, на батарейках, навантаження до 30 кг. Товар упакований у пакет 62*29*32 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 32 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955 ₴

