
Ігровий фотоапарат цифровий на акумуляторах відео/фото з мікрофоном звуком кольоровим дисплеєм у коробці
476 ₴
- Немає в наявності
- Код: NX2
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий ігровий Фотоапарат цифровий - 3 кольори, розмір 9*7*5см, на акумуляторах, відео/фото, мікрофон, звук, кольоровий дисплей, TF-слот, USB зарядка, в коробці 14*9*6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Світлові ефекти, Звукові ефекти, USB-роз'єм |
| Ширина | 5 см |
| Довжина | 9 см |
| Висота | 7 см |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Мікрофон |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 ₴

