
Дитяча побутова техніка Прасувальна дошка металева складана з тканиною в зібраному вигляді 62*53*20 см у пакеті
339 ₴
- Немає в наявності
- Код: NM5674UA
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитяча побутова техніка Прасувальна дошка - в зібраному вигляді 62*53*20 см, металева, складана, обшита тканиною, в пакеті 80*22*4.5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Висота | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴

