-10%

Товар для купання відпочинку пляжу дачі каркасний басейн прямокутний 450*220*84 см з ремкомплектом у коробці
9 825 ₴
8 842,50 ₴
- В наявності
- Код: N28273
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Товар для купання, відпочинку, пляжу, дачі, будинку, двору для дорослих та дітей: Басейн каркасний Intex - прямокутний 450*220*84 см, об'єм 7127л, з ремкомплектом, в коробці 109*36*30 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 7127 л |
| Довжина | 450 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 84 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 842,50 ₴

