
Товар для купання відпочинку пляжу дачі каркасний басейн прямокутний 300*200*65 см з ремкомплектом у коробці
5 754 ₴
- Немає в наявності
- Код: N28284
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар для купання, відпочинку, пляжу, дачі, будинку, двору для дорослих та дітей: Басейн каркасний Intex - прямокутний 300*200*65 см, об'єм 3660 л, з ремкомплектом, в коробці 102*29*23 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 3660 л |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 65 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 754 ₴

