Басейн каркасний Intex для дорослих та дітей: прямокутний 220*150*60 см, в коробці 78*33*25 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 60 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 274 ₴


