
Ігровий надувний центр Intex Веселка для малюків для купання та ігор 297*193*135 см з гіркою та фонтаном у коробці
3 213 ₴
- Немає в наявності
- Код: N57453
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ігровий надувний центр Intex для малюків для купання та ігор на пляжі, море, дачі - Веселка: 297*193*135 см, гірка, басейн, фонтан, обручі, ремкомплект, в коробці 51*40,5*14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 135 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 213 ₴

