
Ігровий надувний центр Intex Льодяники для малюків для купання та ігор 170*168*122 см з гіркою в коробці
2 336 ₴
- Немає в наявності
- Код: N57144
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ігровий надувний центр Intex для малюків для купання та ігор на пляжі, море, дачі - Льодяники: 170*168*122 см, гірка, водоспад, басейн 154 л, ремкомплект, в коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 122 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 336 ₴

