-8%

Ігровий надувний центр Intex Динозаврики для малюків для купання та ігор 191*152*58 см з гіркою в коробці
1 715 ₴
1 577,80 ₴
- В наявності
- Код: N57166
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий надувний центр Intex для малюків для купання та ігор на пляжі, море, дачі - Динозаврики: 191*152*58 см, гірка, фонтан, динозавр, басейн 143 л, ремкомплект, в коробці 48*41*15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 58 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 577,80 ₴

