
Басейн надувний Intex для дорослих та дітей для купання 229*229*56 см у коробці
2 442 ₴
- Немає в наявності
- Код: N57495
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Басейн надувний Intex для дорослих та дітей для купання та ігор на дачі, біля будинку - розмір 229*229*56 см, 3 кільця, ремкомплект, у коробці 45*41*12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 229 см |
| Висота | 56 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 442 ₴

