
Басейн надувний Intex Морські жителі для дітей для купання та ігор 191*178*61 з надувним дном у коробці
1 832 ₴
- Немає в наявності
- Код: N56493
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Басейн надувний Intex для дітей для купання та ігор на дачі, біля будинку, на пляжі - Морські жителі: розмір 191*178*61 см, надувне дно, 3 кільця, 541 л, ремкомплект, в коробці 41*36*9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 61 мм |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 541 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 832 ₴

