-4%

Басейн надувний Intex Акваріум для дітей для купання та ігор 160*50 в коробці
1 470 ₴
1 411,20 ₴
- В наявності
- Код: N57471
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн надувний Intex для дітей для купання та ігор на дачі, біля будинку, на пляжі - Акваріум: розмір 160*50 см, 3 кільця, ремкомплект, в коробці 36*31*10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 160 см |
| Висота | 50 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 411,20 ₴

