
Басейн надувний Intex Кит для дітей для купання та ігор 201*196*91 з фонтаном у коробці
1 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: N57440
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Басейн надувний Intex для дітей для купання та ігор на дачі, біля будинку, на пляжі - Кит: розмір 201*196*91 см, з фонтаном, ремкомплект, в коробці 30*27*11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Бірюзовий |
| Довжина | 201 см |
| Ширина | 196 см |
| Висота | 91 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴

