-4%

Басейн надувний Intex для дітей для купання та ігор 163*107*46 см у коробці
1 150 ₴
1 104 ₴
- В наявності
- Код: N57482
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн надувний Intex для дітей для купання та ігор на дачі, біля будинку, на пляжі - розмір 163*107*46 см, ремкомплект, у коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 163 см |
| Ширина | 107 см |
| Висота | 46 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 104 ₴

