-4%

Басейн надувний Intex Тропічний острів для дітей для купання та ігор 86*86*120 см із навісом у коробці
963 ₴
924,48 ₴
- В наявності
- Код: N58417
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн надувний Intex для дітей для купання та ігор на дачі, біля будинку, на пляжі - Тропічний острів, розмір 86*86*120 см, з навісом, ремкомплект, у коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 86 см |
| Висота | 120 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924,48 ₴

