
Плотик надувний Intex Єдиноріг для дітей для купання та ігор 201*140*98 см з ручками в коробці
688 ₴
- Немає в наявності
- Код: N57561
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Плотик надувний Intex для дітей для купання та ігор на дачі, біля будинку, на пляжі - Єдиноріг, розмір 201*140*98 см, з ручками, ремкомплект, у коробці 27*25*10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 201 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 98 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688 ₴

