
Плотик надувний Intex Фламінго для дітей для купання та ігор 147*140*97 см з ручками в коробці
672 ₴
- Немає в наявності
- Код: N57558
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Плотик надувний Intex Фламінго для дітей для купання та ігор на дачі, біля будинку, на пляжі -розмір 147*140*97 см, з ручками, ремкомплект, у коробці 27*25*10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 97 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴

