
Ігровий надувний центр Bestway Сонечко для малюків для купання та ігор 237*201*104 см із гіркою в коробці
1 632 ₴
- Немає в наявності
- Код: N53071
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ігровий надувний центр Bestway Сонечко для малюків для купання та ігор на пляжі, море, дачі: 237*201*104 см, гірка, пальма, зливний клапан, ремкомплект, в коробці 40.5*40.5*10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 237 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Висота | 104 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 632 ₴

