-4%

Матрац надувний Intex велюровий 191х76х25 см синього кольору в коробці
616 ₴
591,36 ₴
- В наявності
- Код: N64756
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац надувний Intex велюровий 191х76х25 см, синій колір, ремкомплект, в коробці 30.5*24*9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591,36 ₴

