
Басейн надувний Intex Морські жителі для дітей для купання та ігор 191*178*61 з надувним дном у коробці
1 629 ₴
- Немає в наявності
- Код: N57181
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Басейн надувний Intex для дітей для купання та ігор на дачі, біля будинку, на пляжі - Айсберг: розмір 229*152*48 см, 2 кільця, 600 л, ремкомплект, у коробці 35*30*13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 600 л |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 48 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴

