Матрац надувний Intex велюровий 203*152*25 см, сірий колір, ремкомплект, в коробці 36.5*33*11.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴


