-4%

Матрац надувний Intex велюровий 191*99*25 см синього кольору в коробці
720 ₴
691,20 ₴
- В наявності
- Код: N64757
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац надувний Intex велюровий 191*99*25 см, синій колір, ремкомплект, в коробці 30.5*28*9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 691,20 ₴

