-4%

Басейн надувний Intex для дітей для купання та ігор 166*100*28 з надувним дном у коробці
699 ₴
671,04 ₴
- В наявності
- Код: N57403
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн надувний Intex для дітей для купання та ігор на дачі, біля будинку, на пляжі - розмір 166*100*28 см, надувне дно, ремкомплект, коробка 25*23*10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бірюзовий |
| Довжина | 166 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 28 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671,04 ₴

