-10%

Ігровий надувний центр Intex Динопарк для малюків для купання та ігор 201*157*69 см з гіркою фонтаном у коробці
2 346 ₴
2 111,40 ₴
- В наявності
- Код: N56139
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий надувний центр Intex для малюків для купання та ігор Динопарк: у зібраному вигляді 201*157*69 см, гірка, фонтан, надувний динозавр, басейн на 159 л, ремкомплект, в коробці 45*39*18 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 201 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Висота | 69 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 111,40 ₴

