-4%

Матрац надувний Intex велюровий двоспальний для відпочинку та плавання 191*137*25 см синього кольору в коробці
802 ₴
769,92 ₴
- В наявності
- Код: N64758
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац надувний Intex велюровий двоспальний для відпочинку та плавання 191*137*25 см, синій колір, ремкомплект, в коробці 35.5*28.5*11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769,92 ₴

