
Дитяча іграшка Водний пістолет 23*22*20 см на акумуляторах із USB-зарядкою в коробці
610 ₴
- Немає в наявності
- Код: N777-50A
+380 (66) 379-08-17
- +380 (97) 360-98-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитяча іграшка Водний пістолет - 3 кольори, розмір 23*22*20 см, на акумуляторах з USB-зарядкою, в коробці 21*21*19 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Різні кольори |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 200 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴

